Chciałabym móc powiedzieć, że fotografia to moja pasja od zawsze, ale tak nie było. Była nią sztuka, wielcy mistrzowie i ich dzieła, dlatego z wykształcenia jestem historykiem sztuki. A przygoda z fotografią zaczęła się, gdy przyszedł na świat mój syn. Wtedy, choć to banalne, zdałam sobie sprawę z niepowtarzalności chwili. Panta rei, wszystko płynie, nic już się nie powtórzy. Chciałam zachować wszystkie wspomnienia, ale pamięć jest ulotna… dlatego zaczęłam fotografować. Odkryłam, że zajęcie to daje mi mnóstwo pozytywnej energii i satysfakcji, do tego stopnia, że postanowiłam zająć się tym zawodowo.

Wieloletnia już współpraca z ludźmi pozwoliła mi stać się profesjonalnym fotografem rodzinnym. Ten rodzaj fotografii cenię najbardziej. Z wielką przyjemnością rejestruję spojrzenia, uśmiechy, gesty, jednym słowem emocje. Zdjęcia bowiem to najwspanialsza pamiątka, która przywołuje wspomnienia i tym samych pozwala ocalić je od zapomnienia. Dlatego uważam, że te chwile zatrzymane w kadrze, to najcenniejsza rzecz jaką mogę podarować moim klientom.

W swojej pracy wykorzystuję profesjonalny pełnoklatkowy sprzęt marki Canon, obiektywy serii L oraz dedykowane lampy Speedlight.